Nová DACIA DUSTER – poznáme termín jej príchodu a cenu

31. októbra 2013
Komentáre vypnuté

Zmodernizovaná Nová Dacia Duster stavia na stylingových prvkoch, ktoré prispeli k jeho fenomenálnemu úspechu a zároveň zachováva výrazné dizajnérske prvky v štýle 4×4. Modernizovaný predok charakterizuje nový tvar mriežky chladiča s dvomi pochrómovanými pásmi, novým, nižšie položeným nasávacím otvorom a novými zdvojenými svetlometmi s dennými svetlami. Modernizácia podčiarkuje jazdné vlastnosti na cestách a robustný charakter v štýle “po cestách-necestách”.

Nová Dacia Duster bude v predaji za nezmenenú štartovaciu cenu od 9 990 eur. Prvé vozidlá prídu na Slovensko koncom novembra, začiatkom decembra 2013.

Dizajn exteriéru modelu Nová Dacia Duster bol modernizovaný tak, aby podčiarkol jeho všestranný štýl. Interiér sa úplne zmenil, pribudla nová palubná doska a čalúnenia.

Dacia Duster

Nová Dacia Duster ponúka viac výbavy a viac hodnoty za rovnakú cenu: systém Dacia MEDIA NAV, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, zadný parkovací senzor, elektronický stabilizačný systém ESP s kontrolou nedotáčavosti CSV a protipreklzový systém kolies ASR, ešte vyššiu kvalitu, nový dizajn a lepšiu variabilitu interiéru. A to všetko za nezmenenú základnú cenu 9 990 eur.

Dacia Duster

Nový benzínový motor TCe 125 podstatne znižuje spotrebu a emisie CO2 modelu Nová Dacia Duster, pričom spotreba dosahuje len 6,2 l/100 km.

Nová Dacia Duster si zachováva všetky vlastnosti, ktoré stáli za úspechom modelu Duster, vrátane pozoruhodnej všestrannosti, terénnych vlastností verzie 4×2 a offroadových vlastností verzie 4×4, ako aj bezkonkurenčnej priestrannosti interiéru za dobrú cenu.

Nová Dacia Duster rovnako ako všetky modely značky Dacia prichádza so zárukou na 3 roky alebo 100 000 km.