Prvá objednávka Nissan Qashqai

3. marca 2014
Komentáre vypnuté

Prvá objednávka na celkom nový Nissan Qashqai bola zrealizovaná autorizovaným predajcom J.M.Martin. Prvým zákazníkom sa stal Milan Nahálka, ktorý je spokojným zákazníkom predošlej generácie modelu Qashqai, s ktorým bol mimoriadne spokojný najmä pre jeho úžitkové vlastnosti a vynikajúcu spotrebu.

Zároveň je užívateľom ďalších modelov z ponuky značky Nissan. Pán Nahálka bol novým vozidlom Qashqai taký nadšený, že zrealizoval objednávku predtým ako mal možnosť vidieť vozidlo v skutočnosti. Rozhodnutý bol hneď ako mal možnosť vidieť naživo vysielané predstavenie Nissanu Qashqai, ktoré sa konalo v novembri 2013 v Londýne.

Pán Nahálka ako celkom prvý zákazník, ktorý realizoval objednávku nového Nissanu Qashqai, dostal od spoločnosti Nissan ako darček, sadu dekoračnýh prvkov, ktoré pozostávali z chrómovej lišty predného nárazníka, lišty veka batožinového priestoru a bočných chrómových dekoračných líšt, ktoré novému vozidlu Qashqai dodávajú ešte elegantnejší a prémiovejší vzhľad.

Symbolické slávnostné odovzdanie prebehlo 19.2. v priestoroch predajne J.M.Martin v Martine. Na slávnostnom odovzdávaní sa zúčastnil Country Manager spoločnosti Nissan pre Slovensko, Karol Guľa a obchodný riaditeľ prevádzky J.M.Martin, Ivan Ondroušek. Ako uviedol Karol Guľa:

“Je mi cťou odovzdávať prvý Nissan Qashqai práve takémuto lojálnemu zákazníkovi, ktorý oceňuje kvalitu, spoľahlivosť a úspornosť našich modelov, ktoré sú kombinované s atraktívnym dizajnom a najmodernejšími technológiami na poli bezpečnosti, navigačných technológií a zábavy.”

Nový Nissan Qashqai je dostupný od 4 360 € s financovaním na štvrtiny v sieti autorizovaných predajní značky Nissan. (zoznam predajní – http://www.nissan.sk/SK/sk/services/car-dealers.html/Predaj ).

Nissan Qashqai