Renault Duster Oroch a Renault Sandero v ostrej verzii R.S. 2.0 sa predstavia v Buenos Aires

30. júna 2015
Komentáre vypnuté

Na 7. autosalóne v Buenos Aires, ktorý sa koná od 19. do 28. júna 2015 bude stánok Renault na ploche 1 800 m². Renault prináša dve svetové premiéry a to svoj prvý pick-up Duster Oroch a Sandero R.S. 2.0, ktoré je prvý vozidlom Renault Sport, ktoré sa bude vyrábať mimo Európu.

Renault Duster Oroch

Prvý pick-up spoločnosti Renault posúva hranice a vytvára tak nový segment v rámci vozidiel LCV. Odráža neuveriteľný pokrok, ktorý značka Renault dosiahla. Duster Oroch vstupuje do veľmi súťaživého segmentu a bude hrať kľúčovú rolu v regióne. Vzorec je jednoduchý a úspešný: staviame na úspechu, ktorý zožala rodina Duster na celom svete a prináša ho v novej podobe, ktorá iba podčiarkuje jeho využiteľnosť a všestrannosť športového SUV.

Renault Duster Oroch

Nový Renault Duster Oroch si našiel miesto medzi pol tonovými a tonovými vozidlami tejto triedy a poskytuje priestor pre pasažierov obdobný ako majú vozidlá vyššej kategórie.

Renault Sandero R.S. 2.0

Navrhnuté a vyvinuté divíziou Renault Sport exkluzívne pre Južnú Ameriku. Renault Sandero R.S. 2.0 bude prvým vozidlom s označením R.S., ktoré sa bude vyrábať mimo Európu. Sandero R.S. 2.0 vytvára športový sub-segment, ktorý naberá na sile práve v Južnej Amerike. Konštrukčne si Sandero R.S. 2.0 zachováva päť dverovú karosériu s piatimi miestami na sedenie. Motor s výkonom 145 koní je spárovaný s manuálnou šesť-stupňovou prevodovkou. Nové Sandero R.S. 2.0 je vizuálne športovejšie a prichádza aj s lepším podvozkom, riadiacim systémom a brzdovým systémom, ktorý má kotúčové brzdy na všetkých kolesách.