Limitovaná Edícia Mitsubishi ASX RYOKŌ

27. júna 2018
Komentáre vypnuté

Importérska spoločnosť M Motors SK s.r.o. uviedla pred letnými dovolenkami do svojej ponuky atraktívnu limitovanú edíciu Mitsubishi ASX RYOKÕ s navigáciou a ďalšou skvelou výbavou v cene vozidla už za 17 690 EUR a s cenovým zvýhodnením 4 000 EUR.

Limitovaná Edícia Mitsubishi ASX RYOKÕ sa tak vďaka navigácii s plnou konektivitou podporujúcou Apple CarPlay aj Android Auto ako aj parkovacou kamerou v cene vozidla stáva atraktívnou voľbou pre všetkých cestovateľov, ktorí sa chystajú stráviť leto aktívnym spôsobom na cestách za dovolenkovými dobrodružstvami.

Medzi zákaznícke benefity tejto „cestovateľskej“ edície patrí navigácia MGN hovoriaca po slovensky, zábava na cestách pre celú rodinu vďaka plnej konektivite (Apple CarPlay a Android Auto), parkovacia kamera a senzory, tempomat, automatická klimatizácia, 7 airbagov, ďalšia skvelá výbava a v neposlednom rade aj záruka 5 rokov priamo od výrobcu.

Adrián Markusek, Country Manager M Motors SK s.r.o. pri tejto príležitosti uviedol:

„Som veľmi rád, že môžeme slovenským zákazníkom priniesť ďalšiu z našich obľúbených limitovaných edícií, ktorú pred letnými dovolenkami ocenia najmä všetci cestovatelia. Zvolený názov edície ASX RYOKÕ nie je čisto náhodný, pretože v japončine znamená slovo Ryokõ „cestovať“. Aj preto sme v názve našej reklamnej kampane použili slovné spojenie „Všade dobre, tak čo doma. Crossover ASX je najpredávanejším modelom z dielne Mitsubishi, ktorý sa teší dlhodobej obľube zo strany našich zákazníkov a to nielen pre svoju spoľahlivosť, jazdné vlastnosti či nízku spotrebu, ale aj pre priestranný a komfortný interiér či japonskú kvalitu spracovania. Mitsubishi ASX Ryokõ je ideálnou voľbou spájajúcou skvelú výbavu a neodolateľnú cenu.“