Najlepší servisní pracovníci Škoda

9. decembra 2013
Komentáre vypnuté

Víťazi národného kola štvrtého ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Service Challenge sú už známi. Tento rok sa súťažilo v troch kategóriách. Najlepším servisným poradcom sa stal Andrej Šimko zo spoločnosti Bayern Center HC a najlepším servisným technikom Jaroslav Kaprálik z IMPA Dolný Kubín. V novej kategórii lakovač sa na prvej priečke umiestnil Pavol Hubáček zo spoločnosti EUROMOTOR.

 Vedomostná súťaž ŠKODA Service Challenge je určená pre najlepších servisných poradcov a technikov z celého Slovenska. Tento rok kandidáti mali možnosť súťažiť aj v novej kategórii lakovač. Všetci prihlásení účastníci najskôr absolvovali dve korešpondenčné kolá, v rámci ktorých vyplnili testy. Sedem najúspešnejších kandidátov z každej kategórie, okrem kategórie lakovač, bolo pozvaných do národného finále, ktoré sa uskutočnilo v dňoch 25. a 26. novembra 2013. Kategória lakovač bola tento rok prvýkrát zaradená do súťaže a prebehla v rámci korešpondenčných kôl. Ocenení si prevzali trofeje a finančné odmeny z rúk zástupcov spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko na slávnostnom galavečere.

 „Teší nás vysoká kvalita znalostí a zručností servisných pracovníkov zúčastnených na ŠKODA Service Challenge. Sú to práve oni, ktorí stoja za úspechmi značky ŠKODA na slovenskom trhu, za čo chcem všetkým úprimne poďakovať. Víťazom budeme všetci držať palce na medzinárodnom finále,“

hovorí Robert Hukel, vedúci oblasti popredajných služieb spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Víťazi jednotlivých kategórií budú reprezentovať Slovensko na medzinárodnom finále, ktoré sa bude konať v máji 2014 v Prahe a Mladej Boleslavi. Slovensko je v tejto súťaži na medzinárodnej úrovni mimoriadne úspešné. V prvom ročníku získali slovenskí odborníci dvakrát prvé miesto, v druhom prvé a piate miesto, v treťom šieste a ôsme miesto. V minulom roku vyhrali Slováci dokonca špeciálnu kategóriu Importér Challenge.

Na pozícii najlepšieho servisného technika sa tento rok umiestnil Jaroslav Kaprálik z IMPA Dolný Kubín s.r.o. Prvé miesto v kategórii najlepšieho servisného poradcu získal Andrej Šimko z hlohoveckej spoločnosti Bayern Center HC, s.r.o. Najlepším lakovačom sa stal Pavol Hubáček zo spoločnosti EUROMOTOR s.r.o. v Banskej Bystrici.

ŠKODA Service Challenge je vedomostná súťaž, do ktorej sa už po štvrtý raz mohli zapojiť všetci servisní technici alebo servisní poradcovia, resp. každý zamestnanec pracujúci v oblasti servisu. Hlavnou myšlienkou podujatia je nájsť najlepšieho pracovníka servisu na celosvetovej úrovni. Zároveň sa ŠKODA snaží prostredníctvom tejto súťaže zvyšovať štandardy poskytovaných servisných služieb.