Prvá objednávka Nissan Qashqai

Prvá objednávka na celkom nový Nissan Qashqai bola zrealizovaná autorizovaným predajcom J.M.Martin. Prvým zákazníkom sa stal Milan Nahálka, ktorý je spokojným zákazníkom predošlej generácie modelu Qashqai, s ktorým bol mimoriadne spokojný najmä pre jeho úžitkové vlastnosti a vynikajúcu spotrebu.

Zároveň je užívateľom ďalších modelov z ponuky značky Nissan. Pán Nahálka bol novým vozidlom Qashqai taký nadšený, že zrealizoval objednávku predtým ako mal možnosť vidieť vozidlo v skutočnosti. Rozhodnutý bol hneď ako mal možnosť vidieť naživo vysielané predstavenie Nissanu Qashqai, ktoré sa konalo v novembri 2013 v Londýne.

Pán Nahálka ako celkom prvý zákazník, ktorý realizoval objednávku nového Nissanu Qashqai, dostal od spoločnosti Nissan ako darček, sadu dekoračnýh prvkov, ktoré pozostávali z chrómovej lišty predného nárazníka, lišty veka batožinového priestoru a bočných chrómových dekoračných líšt, ktoré novému vozidlu Qashqai dodávajú ešte elegantnejší a prémiovejší vzhľad.

Symbolické slávnostné odovzdanie prebehlo 19.2. v priestoroch predajne J.M.Martin v Martine. Na slávnostnom odovzdávaní sa zúčastnil Country Manager spoločnosti Nissan pre Slovensko, Karol Guľa a obchodný riaditeľ prevádzky J.M.Martin, Ivan Ondroušek. Ako uviedol Karol Guľa:

„Je mi cťou odovzdávať prvý Nissan Qashqai práve takémuto lojálnemu zákazníkovi, ktorý oceňuje kvalitu, spoľahlivosť a úspornosť našich modelov, ktoré sú kombinované s atraktívnym dizajnom a najmodernejšími technológiami na poli bezpečnosti, navigačných technológií a zábavy.“

Nový Nissan Qashqai je dostupný od 4 360 € s financovaním na štvrtiny v sieti autorizovaných predajní značky Nissan. (zoznam predajní – http://www.nissan.sk/SK/sk/services/car-dealers.html/Predaj ).

Nissan Qashqai

Nechajte nám komentár