Renault Kadjar sa oddnes predáva na Slovensku

16. júna 2015
Komentáre vypnuté

Slovenskí vodiči sa dočkali. Na dnešnej tlačovej konferencií v príjemných priestoroch Galérie Danubiana, bol uvedený na slovenský trh nový crossover od Renaultu, Kadjar.

Je to vozidlo, stvorené pre dynamický životný štýl, plný radosti z odhaľovania nového, nepoznaného a zábavného, vo verzii 4×4 aj za hranicami asfaltových ciest. Zaujímavosťou je, že na Slovensku bude k dispozícií ako prvá najskôr vyššia výbava ZEN s 1,2 -litrovým benzínovým motorom TCe 130, s výkonom 96 kW., za cenu 18 990€. Neskôr v septembri bude cenník doplnený o základnú verziu LIFE.

Štartovacia verzia ZEN dostane v akcii zadarmo paket, ktorý zahŕňa dvojzónovú klimatizáciu, dažďový a svetelný senzor v hodnote 500 €. Za príplatok 2 000 € (20 990e €)je k dispozícií dieselový motor dCi 110 (81 kW). Tento agregát je možné spriahnuť aj s dvojspojkovou šesťstupňovou automatickom prevodovkou EDC pri výbave ZEN, za 22 590 €.

RENAULT KADJAR (HFE) - PHASE 1

Najvyššia verzia BOSE za 28 690 €, je dostupná výhradne len pre motor dCi 130. Disponuje pohonom všetkých štyroch kolies, od automobilky Nissan. Niet sa čomu čudovať, Kadjar zdieľa základ s aliančným vozidlom Nissan Qashqai. Za túto cenu získa majiteľ 19” disky, techniku Pure LED Vision, R-Link 2 previazaný s audiosústavou Bose Surround System pozostávajúci zo subwoofera a ôsmich reproduktorov.

RENAULT KADJAR

Okrem štyroch stupňov výbav LIFE, ZEN, INTENS a BOSE, má prvých päťdesiat zákazníkov príležitosť objednať Kadjar v limitovanej verzii PREMIERE EDITION, zvýhodnenej o 1 450 €. Pokiaľ sa rozhodnú pre jeho kúpu, už v júli môžu ako prví majitelia brázdiť naše cesty na Crossoveri Renault Kadjar. Viac pod linkom.

Kadjar, Richard Gonda, ambasador

Na tlačovej konferencií boli predstavení aj traja úspešní slovenskí reprezentanti, ktorí sa na slovensku stali ambasádormi modelu Kadjar. Snowboardistka Klaudia Medlová, kajakár Martin Halčin, a jazdec World Series By Renault Richard Gonda.

Motorizácie

motorizácie